Warsztaty poświęcone wykorzystaniu sztucznej inteligencji w kształceniu językowym na uczelni wyższej

Rada Koordynacyjna ds. Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji Biegłości Językowej Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na warsztaty poświęcone wykorzystaniu sztucznej inteligencji w kształceniu językowym na uczelni wyższej.

Wydarzenie to odbędzie się 25 kwietnia 2024 r., w godz. 9:45 – 15:45, w budynku Wydziału Neofilologii przy ulicy Dobrej 55, w sali 0.410.

Spotkanie adresowane jest do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego zajmujących się kształceniem językowym. Jego celem jest refleksja nad możliwościami, które oferują narzędzia oparte na sztucznej inteligencji w procesie uczenia się i nauczania języków obcych, a także namysł nad wyzwaniami, z którymi muszą się coraz częściej mierzyć wykładowcy uczelni.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy nie przewidują obiadu ani przerw kawowych.

Link do zapisów:  https://forms.gle/j2JtYAJBT6jezEjq8