Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zasady rejestracji na egzaminy

ZASADY REJESTRACJI NA EGZAMINY CERTYFIKACYJNE 

  1. Student rejestruje się na egzamin certyfikacyjny samodzielnie. (http://rejestracja.usos.uw.edu.pl/ ) wyłącznie w czasie trwania rejestracji.
  2. W terminach rejestracji student może samodzielnie  wyrejestrować się z egzaminu.
  3. Wyrejestrowanie studenta po turze rejestracji jest możliwe jedynie w uzasadnionych i udokumentowanych przypadkach (np. w razie choroby lub w przypadku gdy egzamin językowy koliduje z innym egzaminem kierunkowym).
  4. W celu wyrejestrowania się z egzaminu po zakończeniu tury rejestracji, należy złożyć podanie wysyłając skan podpisanego dokumentu mailem (certyfikaty@uw.edu.pl) do Przewodniczącego Rady Koordynacyjnej wraz z niezbędnymi załącznikami.
  5. Wyrejestrowanie z egzaminu oznacza, że żeton typu EGZ wykorzystany na daną rejestrację powraca na konto studenta.
  6. Studenci, którzy chcą zdawać w tej samej sesji egzaminacyjnej dwa egzaminy językowe, powinni najpierw samodzielnie zarejestrować się na jeden egzamin, a następnie zwrócić się do Koordynatora USNJO jezyki.koordynator@uw.edu.pl  z wnioskiem o zarejestrowanie na drugi egzamin. W systemie USOS nie przewidziano  możliwości zarejestrowania się przez  studenta na dwa egzaminy  w tej samej sesji egzaminacyjnej.
  7. Jeśli zarejestrowany student nie przystąpi do egzaminu, to traci żeton. W protokole egzaminacyjnym przy jego nazwisku i w USOS zostaje puste pole.
  8. Nie ma możliwości zdawania dwóch poziomów egzaminu z tego samego języka w jednej sesji egzaminacyjnej.