Jeżeli nie przystąpiłeś do części pisemnej

Jeżeli student nie przystąpił do części pisemnej egzaminu certyfikacyjnego z przyczyn od niego niezależnych, które można poświadczyć usprawiedliwieniem formalnym, jest zobowiązany do dostarczenia stosownego zaświadczenia  (np. lekarskiego, od kierownika pociągu o opóźnieniu pociągu itp.) w terminie do 7 dni od dnia egzaminu. Zaświadczenie wraz z podaniem o wyrejestrowanie z egzaminu i zwrot żetonu egzaminacyjnego skierowanym do Koordynatora USNJO należy przesłać na adres jezyki.koordynator@uw.edu.pl. W przypadku uznania podania, student zostanie wyrejestrowany z egzaminu a żeton zostanie zwrócony na konto studenta.