Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kolejny żeton na egzamin

  • Studenci, którzy wykorzystali już dwa żetony egzaminacyjne i zamierzają po raz kolejny podejść do egzaminu certyfikacyjnego, są zobowiązani do zarejestrowania się na 10 godzinny kurs on-line w ramach powtarzania zajęć z języka obcego z powodu niezadowalających wyników w nauce. Koszt kursu wraz z weryfikacją efektów wynosi 150 zł. Kurs będzie dostępny na PLATFORMIE KAMPUS   w terminach podanych na stronie LINK

Kursu repetytoryjnego nie podpina się pod program studiów. Student nie otrzymuje punktów ECTS za udział w kursie repetytoryjnym.

Kurs nie podlega ocenie ani rozliczeniu (w systemie USOS pozostaje puste pole).

Aby zarejestrować się na egzamin certyfikacyjny należy:

  • zapisać się poprzez stronę rejestracji żetonowej, na 10 godzinny kurs on-line, terminy rejestracji w LINKU
  • opłacić kurs (kwota do zapłaty pojawi się w zakładce PŁATNOŚCI). Student otrzyma żeton po zaksięgowaniu wpłaty na koncie UW (ok. 2 dni robocze od dokonania wpłaty). Brak opłaty uniemożliwi rejestrację na egzamin.
  • dokonać właściwej rejestracji na egzamin na stronie rejestracji żetonowej
  • Studenci , którzy chcą zdać kolejny egzamin (inny język czy poziom egzaminu) – zgłaszają taką chęć, pisząc na adres jezyki.koordynator@uw.edu.pl – z prośbą o przyznanie płatnego żetonu na dodatkowy egzamin. Koszt żetonu to 150 zł.